Pardavimo sutarties nutraukimas ir pinigų grąžinimas
(Prekių ir pinigų grąžinimo politika)

  1. Žaidimo kodas turi būti perkamas tik tą pačią dieną, kada vyksta žaidimas, kuriame norima dalyvauti.
  2. Žaidimai vyksta šiomis savaitės dienomis: pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį, penktadienį ir sekmadienį.
  3. Žaidimai vyksta ir transliuojami internet svetainėje www.twitch.tv/gerasvedejaslt
  4. Žaidimo kodo pristatymas Klientui yra laikomas tas momentas, kuomet Klientas gauna elektroninį laišką arba SMS su Žaidimo kodu.
  5. Atsižvelgiant į Žaidimo kodų, parduodamų šioje svetainėje, pobūdį, nenurodydamas priežasties Klientas turi teisę reikalauti, kad jam būtų grąžinti pinigai tik tuo atveju, jei tos dienos žaidimas, kurio kodas buvo įsigytas, neįvyko. Prašymai grąžinti pinigus turi būti pateikiami el. paštu tomas@gerasvedejas.lt, per 14 (keturiolika) dienų nuo žaidimo kodo pristatymo Klientui.
  6. Atkreipiame dėmesį į tai, kad Pardavėjas įprastai neturi galimybių patikrinti, ar po įsigijimo žaidimo kodas buvo panaudotas. Todėl, remiantis teisės aktais, Klientas aiškiai sutinka ir pripažįsta, jog praras teisę atsisakyti Pardavimo sutarties iškart, kai tik bus gautas elektroninis laiškas arba SMS su Žaidimo kodu. Tuo atveju, kai prašymas atsisakyti Pardavimo sutarties yra tenkinamas, pinigų grąžinimo procesas gali užtrukti iki 14 (keturiolikos) dienų.
  7. Klientui gavus žaidimo kodą, už jį sumokėti pinigai galėtų būti grąžinti tik tuo atveju, jeigu:
   1. Žaidimas, kurio kodas buvo įsigytas, neįvyko;
   2. Žaidimo kodas neveikia (Pardavėjo klaida formuojant ir išsiunčiant žaidimo kodą, pvz., korektūros klaida);
   3. Žaidimo kodas nebuvo išsiųstas (pvz., dėl techninių kliūčių).
  8. Remiantis taikytinais teisės aktais, vartotojai turi teisę persigalvoti ir grąžinti pristatytas (atsiimtas) prekes per 14 (keturiolikos) dienų laikotarpį nuo jų gavimo. Tačiau teisės aktuose taip pat yra įtvirtinta išimtis, pagal kurią prekių grąžinimo teisė netaikoma sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po jų pristatymo. Todėl, atsižvelgiant į parduodamos paslaugos pobūdį, Klientai įprastai šia teise negalės pasinaudoti.
  9. Jei prašymas grąžinti pinigus visiškai ar iš dalies tenkinamas, Pardavėjas pinigus perveda į tą patį šaltinį, iš kurio pinigai buvo gauti.
   10. Žaidimas yra vykdomas Tomo Tracevskio pagal  Individualios Veiklos vykdymo pažymą Nr. 093052. El. paštas: tomas@gerasvedejas.lt, tel.: +37067338639